Kuchyne Prunus
Navrhnite mi interiér
Meno a priezvisko: *
Telefón:
E-mail: *
Miestnosť:
Výmera:
Požiadavka:

VÁŠNIVÉ REMESLO

VÁŠNIVÉ REMESLO

Prunus vyrába svoje produkty spôsobom, ktorý kombinuje tradičné remeslo s presnosťou moderných technológií. Inovatívne najmodernejšie metódy sú prepojené s remeselnými schopnosťami našich skúsených majstrov. Sme hrdí na náš nábytok vystavaný na najvyššej možnej úrovni.


UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA

UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA

V roku 1932 zakladateľ stolárskej dielne predstavil technológiu desiatich vrstiev lešteného laku. Zdokonalenie tejto revolučnej technológie nám dalo super hladký a plynulý povrch, ktorý používame dnes. Vďaka mnohoročným skúsenostiam naše laky pridávajú mimoriadnu odolnosť a nepoškvrnený lesk na našich ručne vyrábaných povrchoch.


ZÁRUKA 5 rokov

ZÁRUKA 5 rokov

Všetky naše produkty sú na výstupe starostlivo kontrolované s dôrazom na detail a kvalitu. Poskytujeme vysokú úroveň služieb po celú dobu životnosti našich výrobkov. Na nábytok poskytujeme záruku 5 rokov. Prunus je synonymom pre najvyšší štandard kvality.


Bezchybná funkčnosť

Bezchybná funkčnosť

Spoločnosť Prunus za účelom vytvorenia kvalitného nábytku inštaluje do svojich zostáv špeciálne kovania od popredných svetových výrobcov: Blum – ktorý garantuje doživotnú záruku, Häfele, Schachermayer a Kesseböhmer. Pevné zásuvkové systémy garantujú vysokú nosnosť.


MATERIÁLOVÉ MOŽNOSTI

MATERIÁLOVÉ MOŽNOSTI

Naši klienti sú inšpirovaní neobmedzenými materiálovými možnosťami, ktoré im poskytujú maximálnu flexibilitu. Prunus vyrába nábytok z 59 druhov drevín a dýh v povrchových úpravách lakovanie, morenie a brúsenie. Farebné časti striekame až v 1800 odtieňoch v rôznom povrchu ako je pololesk, vysoký lesk, mat a hlboký mat. Na pracovné dosky používame lamináty, žulu, umelé kamene a keramické materiály.


PRAKTICKÉ ČLENENIE

PRAKTICKÉ ČLENENIE

Naše zásuvky sú nielen silné ale i navrhnuté tak, aby optimalizovali vnútorný priestor. Orga –line je vysoko kvalitný systém vnútorného členenia, ktorý vytvorí poriadok v každej zásuvke. Prunus ponúka širokú škálu vysoko kvalitných riešení členenia vnútorného priestoru .


PRVOTRIEDNA KVALITA

PRVOTRIEDNA KVALITA

Každému výrobku je venovaná maximálna starostlivosť a pozornosť. Každý prvok je vyrobený individuálne a spľňa požiadavky kvality a bezpečnosti. Výsledkom sú produkty, ktoré vysoko prekračujú bežné štandardy v nábytku. Cieľom spoločnosti Prunus je vyrábať čo najkvalitnejšie, preto je neustála inovácia základom nášho zámeru. Pretože len ten, kto je "stále lepší", môže mať trvalý úspech.