Kuchyne Prunus
Navrhnite mi interiér
Meno a priezvisko: *
Telefón:
E-mail: *
Miestnosť:
Výmera:
Požiadavka:
Kuchyňa s obývačkou Panorama City, návrh (vizualizácia) moderného interiéru

Referencie / recenzie našich klientov

Ďakujeme všetkým klientom za hodnotenia, posúvajú nás v našej práci ďalej.
Hodnotenia prevzaté z portálu zariadim.sk.

Bytový dizajn a návrh interiéru bytu Stein

"Interiérové štúdio Prunus ponúka služby na vysokej úrovni, preto ho odporúčam tým, ktorí ocenia nielen kvalitu nábytku, krásne vizualizácie interiéru ale aj profesionálnu a priateľskú úroveň poskytnutia služieb."

Ing. Biskupič Zora

Návrh interiéru bytu Blumentál

"Absolútna spokojnosť s profesionálnym návrhom. Neskutočne sa mi páči všetko do detailu čo mi navrhli ! Hodiny som sedela nad výkresmi a sama "zariaďovala". Úplná strata času, toto laik nedá."

Yveta Strnádová

REALIZÁCIA LUXUSNEJ KUCHYNE NA MIERU V DÝHE AMERICKÝ ORECH

"Som veľmi spokojná. Kuchyňa je krásna a veľmi kvalitná. Detaily su dopracované, letokruhy na drevených skrinkách plynule prechádzajú medzi dvierkami skriniek tvoriac harmonickú maľbu. Ochotný personál s profesionálnym prístupom slúžil pomocou po celú dobu realizácie kuchyne. "

Agáta Luknárová

Moderný dizajn interiéru bytu kuchyne s obývačkou, vstupu, spálne a pracovne

"Spoločnosť Prunus vrele odporúčam každému… Práve pri tejto firme oceňujem profesionalitu, komunikatívnosť a ústretovosť samotného konateľa spoločnosti a taktiež dizajnérku s ktorou sme komunikovali a vedela pripraviť návrhy presne podľa mojej predstavy. Taktiež kladne hodnotím ochotu a precíznosť samotných pracovníkov, ktorí sa podieľali na výrobe, realizácii a montáži nášho nábytku… So všetkým som bola nadmieru spokojná – splnili všetky moje očakávania… Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a určite sa na Vás i v budúcnosti obrátim znova… Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov “

Lívia Tanurová

Realizácia interiéru rodinného domu Koliba

"S manželkou sme chceli do domu nadčasový interiér s pridanou hodnotou. Z celej škály ponúk sa štúdio Prunus zhostilo tejto úlohy presne podľa našich predstáv. U firmy oceňujem dôležité prepojenie dizajnérskej práce s následnou výrobou a realizáciou nábytku.Cena zodpovedá kvalite. Ďakujeme."

Pharm. Andrej Pekárik

Moderný interiér kuchyne, obývačky, inšpirácie interiéru domu

"Profesionálny prístup, kvalitný projekt a dizajn interiéru, dokonalé riešenie technických a konštrukčných detailov, pekná realizácia."

Juraj Velický

Kuchyňa spojená s obývačkou a krbom, pohľadový betón

"S prácou v štúdiu Prunus som bola veľmi spokojná. Od začiatku sa mi venovala majiteľka p. Trnková spolu s dizajnérkou. Bola som nadšená z vizualizácie a povedala som si, že keď to bude vyzerať ako na obrázku budem mať najkrajší interiér. A mám ho. Tomu všetkému predchádzala vysoká profesionalita, odbornosť, riešenia na stavbe....odporúčam ich."

Jana Merová

Luxusný interiér domu Koliba

"Interiérové štúdio Prunus mi svojimi služby poskytlo všetko čo som požadovala v svojom dome -čistý, luxusný dizajn interiéru a vysoko kvalitný nábytok. Odporúčam!"

Alena Jilemnická

Jedáleň nábytok na mieru

"Celková spokojnosť s prevedenou prácou, vylepšeniami a cenou. "

Orech

Návrh a výroba kuchyne, obývačky, dverí a kúpeľne

Kuchyňa na mieru, obývačka a interiérové dvere v dome sú vyrobené z dýhy mahagón buvinga. Kuchyňa je elegantná výberom pracovnej dosky zo žuly. Kúpeľňový nábytok sa realizoval z materiálu striekanej MDF. Kompletná realizácia interiéru domu.

Mária Juhaszová

Moderná kuchynská linka na mieru

"Skvelý dizajn, super kvalita nábytku a hlavne spokojná manželka s TV "poruke". "

Ing. Richard Pánek

Dizajnová kuchyňa spojená s obývačkou a jedálňou

"S prácou štúdia Prunus som veľmi spokojná. Od návrhu, cez komunikáciu až po realizáciu. "

Erika Velčíková

Interiér navrhnutý v severskom štýle

"Skvelá komunikácia, oceňujem profesionálny prístup, ceny zodpovedajú náročnosti prevedenia, vysoká kvalita remeselného spracovania podľa nami zadaných požiadaviek. "

Gabriela Komorová

Moderný interiér bytu - návrh, výroba, realizácia

"velka spokojnost "

Katarína Škorvagová

Dizajn interiéru modernej obývačky s kuchyňou

"ODPORÚČAM ! jedine v prípade že chcete krásny interiér."

MUDr. Anetta Kobielska

Interiérové dvere so zárubňou, biele, vysoký lesk, atypické rozmery

"Štúdio Prunus to je profesionálny prístup k zákazke, príjemné jednanie, riešenie každého detailu aby výsledok bol excelentný."

Veronika Madujová

Interiérové dvere na mieru

"So spoločnosťou Prunus mám veľmi dobrú skúsenosť, pri dodávke a montáži interiérových dverí. Jednalo sa o špeciálnu objednávku s osobitným prevedením z vnútornej strany drevená dyha, špeciálne namorená, podla existujúceho nábytku a vonkajšej strany vo vysokom lesku. Prostredníctvom týchto riadkov by som chcel Prunusu poďakovať za mimoriadne profesionálny prístup a kvalitu prevedenej práce. Odporúčam "

Ing. Krištofík Peter

INTERIÉROVÝ DIZAJN MEZONETU V PRAHE, NÁVRH, VÝROBA NA MIERU

"Firmu som vyberal na základe doporučenia známych,ktori boli s ich realizáciou svojho celého bytu veľmi spokojní.A nesklamali ani mńa.Oceńujem hlavne kvalitu vyhotovenia s dorazom pre detail a remeselnú zručnosť.Zmysel pre individuálny a nekompromisný prístup pre maximálne uspokojenie mojich predstáv s využitím netradičného priestoru.

Vojtech Suster

Návrh luxusného interiéru

"S vizualizáciou podľa našich predstáv sme boli veľmi spokojní, pani architektky sú veľmi šikovné, majú výborný vkus, vyhoveli presne našim návrhom a zároveň vdýchli bytíku dušu. Ďakujeme veľmi pekne."

MVDr. Zuzana Makovicová

INTERIÉROVÝ DIZAJN - NÁVRH KUCHYNE S OBÝVAČKOU

"Studio Prunus sme zvolili na základe odporúčania od priateľov a prezretí návrhov na ich web stránke. A možeme taktiež potvrdiť individuálny, profesionálny a ľudský prístup majiteľky aj dizajnérky, ktoré splnili naše očakávania a požiadavky v plnej miere. Vizualizácie vyhotovené vo viacerých variantoch boli vždy doplnené o netradičné a kvalitné prvky, ktoré v realite vyzerajú naozaj pekne a jedinečne. Ďakujeme za vytvorenie pekného domova :)"

Ing. Masaryková Vladislava

MODERNÝ INTERIÉR KUCHYNE, OBÝVAČKY, INŠPIRÁCIE INTERIÉRU BYTU

"štúdio Prunus som pri zariaďovaní volila už po druhý krát. Opäť všetko prebiehalo na 1* a to som náročný klient! Majitelia Trnkovci vedú svoje štúdio profesionálne, ústretovo a ľudsky. POCHVALA."

Kveta Sabolová

Kuchyňa s obývačkou Panorama City, návrh (vizualizácia) moderného interiéru