Kuchyne Prunus
Interiérový dizajn domu, návrh a vizualizácia I PRUNUS štúdio
Navrhnite mi interiér

INTERIÉRY DOMOV

NÁVRH A VIZUALIZÁCIA INTERIÉRU DOMU, INTERIÉROVÝ DIZAJN

Zariaďujete dom, no nemáte absolútne žiadnu predstavu o tom, ako by mal vyzerať? Alebo sa vo Vašej mysli ukrývajú nápady, no na ich privedenie do dokonalosti potrebujete pomoc odborníka? Potom ste práve u nás na správnom mieste. Ponúkame Vám kompletné fotorealistické návrhy interiérov domov od špičkových architektov, ktoré z Vášho bývania vytvoria hotový dizajnový unikát.

Vďaka 3D vizualizácii môžete do Vášho budúceho interiéru nahliadnuť už pred jeho realizáciou. Na realistickom obraze uvidíte jednak vzhľad nábytku, jeho rozmiestnenie v priestore, ale aj zvolené interiérové doplnky či farby podlahy a stien. Takýto ucelený návrh Vám teda pomôže vylepšiť všetko do posledného detailu, a tak si ušetriť zbytočné starosti pri skutočnom zariaďovaní.

Základnými podkladmi pre našu prácu sú predstavy klienta a kompletný pôdorys priestoru. Počas celého procesu tvorby návrhu spolupracujeme s klientom, pretože len tak dokážeme docieliť jeho maximálnu spokojnosť. Pravidelné konzultácie umožňujú na navrhnutom riešení uskutočňovať zmeny a hľadať tak to najideálnejšie prevedenie interiéru Vášho domu.

Interiérové štúdio Prunus Vám navrhnutý interiér dokáže kompletne zrealizovať a dokonca vo vlastnej dielni vyhotoviť nábytok presne na mieru. Využite aj Vy služby rokmi overeného odborníka na interiérový dizajn, ktorý do Vášho domu prinesie jedinečné riešenie jeho zariadenia.

Interiérový dizajn domu, návrh a vizualizácia I PRUNUS štúdio