Kuchyne Prunus
Navrhnite mi interiér

INTERIÉRY DOMOV

Máte plný mobil pekných interiérov, všetko sa vám páči, ale neviete to dať „dokopy?“ Dizajn, návrh a riešenie interiéru zverte do rúk nám, skúseným interiérovým dizajnérom.

Zariaďujete dom, no nemáte absolútne žiadnu predstavu o tom, ako by mal vyzerať? Alebo sa vo Vašej mysli ukrývajú nápady, no na ich privedenie do dokonalosti potrebujete pomoc odborníka? Potom ste práve u nás na správnom mieste. Ponúkame Vám kompletné fotorealistické návrhy interiérov domov od špičkových architektov, ktoré z Vášho bývania vytvoria hotový dizajnový unikát.

Vďaka 3D vizualizácii môžete do Vášho budúceho interiéru nahliadnuť už pred jeho realizáciou. Na realistickom obraze uvidíte jednak vzhľad nábytku, jeho rozmiestnenie v priestore, ale aj zvolené interiérové doplnky či farby podlahy a stien. Takýto ucelený návrh Vám teda pomôže vylepšiť všetko do posledného detailu, a tak si ušetriť zbytočné starosti pri skutočnom zariaďovaní.

Základnými podkladmi pre našu prácu sú predstavy klienta a kompletný pôdorys priestoru. Počas celého procesu tvorby návrhu spolupracujeme s klientom, pretože len tak dokážeme docieliť jeho maximálnu spokojnosť. Pravidelné konzultácie umožňujú na navrhnutom riešení uskutočňovať zmeny a hľadať tak to najideálnejšie prevedenie interiéru Vášho domu.

Interiérové štúdio Prunus Vám navrhnutý interiér dokáže kompletne zrealizovať a vyhotoviť nábytok presne na mieru. Využite aj Vy služby rokmi overeného odborníka na interiérový dizajn, ktorý do Vášho domu prinesie jedinečné riešenie jeho zariadenia.