Kuchyne Prunus
Navrhnite mi interiér
Meno a priezvisko: *
Telefón:
E-mail: *
Miestnosť:
Výmera:
Požiadavka:
Interiérový dizajn kuchyne s obývačkou
Navrhnite mi interiér

Kuchyne

PRUNUS - Elegantné kuchyne a linky na mieru Bratislava

Kuchyňa je vizitkou jej majiteľa. Musí byť estetická, no zároveň poskytnúť všetko pre jej pohodlné používanie. Aj preto by kuchyne mali byť zariadené v modernom duchu a obsahovať špičkové technické vybavenie, s ktorým bude varenie hračkou. Doprajte si aj Vy kuchyňu snov a nechajte si ju zariadiť presne na mieru.

Páči sa Vám riešenie kuchynskej linky zobrazené v dizajnovom časopise a chceli by ste niečo podobné mať aj priamo u Vás doma? Splňte si Vás sen o kuchyni ako vystrihnutej z magazínu. Prineste k nám Vašu inšpiráciu a my Vám na základe nej vytvoríme jej variáciu šitú priamo do priestoru, ktorý je k dispozícií vo Vašom byte.

Obrovským hitom moderných interiérov je prepojenie kuchyne a obývacej miestnosti. Mnohokrát je však problémom tieto miestnosti zladiť tak, aby na oko vytvorili jeden súvislý celok, no s oddelenými funkciami. Vďaka návrhu a následnej výrobe na mieru dokážeme Vašu kuchyňu nielen prispôsobiť ostatnému priestoru, ale zároveň v nej vytvoriť aj viaceré chytré riešenia, ktoré prispejú k jej atraktívnemu vzhľadu a pohodlnému využívaniu. Sme špecialisti na 3D interiérové návrhy kuchyňa a obývačka, kde zhodnocujeme bohaté skúsenosti nadobudnuté riešením a realizáciou niekoľko stoviek bytov a domov. Návrhy premieňame na kuchynský nábytok vo vlastnej výrobni interiérového nábytku.

Kuchynské štúdio Prunus Bratislava rieši kuchynské linky na mieru vo všetkých dizajnových štýloch – moderné kuchyne, vidiecke kuchyne, štýlové a dizajnové kuchynské linky. Od kuchýň do malých bytov až po luxusné kuchyne pre náročných klientov. Od jednoduchých dispozícií, rohových kuchýň až po rôzne neštandardné tvary. Všetko závisí len od Vašich požiadaviek a predstáv. Tým sa medze nekladú, a preto Vám naši dizajnéri dokážu vytvoriť aj atypickú podobu vašej novej kuchyne.

Inšpirujte sa realizovanými kuchyňami a nechajte si u nás vyrobiť tú vlastnú.

Interiérový dizajn kuchyne s obývačkou