Kuchyne Prunus
Navrhnite mi interiér
Meno a priezvisko: *
Telefón:
E-mail: *
Miestnosť:
Výmera:
Požiadavka:
  • Interiérový dizajn bytu, návrh a vizualizácia I PRUNUS štúdio
Navrhnite mi interiér

INTERIÉRY BYTOV

Vytvárame návrhy štýlových a nadčasových bytových interiérov, ktoré sú pohodlné aj praktické. Postaráme sa o kvalitné riešenie ergonomie, úložnosti a praktickosti, výsledkom čoho sú elegantné, minimalistické interiéry.

Kúpili ste si nový byt, ktorý chcete čo najviac prispôsobiť svojim predstavám o dokonalom bývaní? Myslíte si, že súčasné zariadenie interiéru Vášho bytu potrebuje nutnú zmenu, ktorá z neho vytvorí atraktívny priestor na život? Práve pre Vás je tu interiérové štúdio Prunus.

Skôr než investujete do zariadenia svojho bytu, je vhodné byť si naozaj istý, že všetko v ňom vytvorí súhru, s ktorou budete spokojný. Návrhy interiérov bytov sú tým najlepším riešením, ako už vopred vedieť, ako to bude vo Vašom novom byte v skutočnosti vyzerať. Na základe Vašich predstáv Vám vytvoríme unikátnu 3D vizualizáciu interiéru bytu, ktorá Vám poskytne realistický náhľad do jeho budúcej podoby. Navyše tak získate možnosť odhaliť možné nedostatky ešte skôr, než by bolo už neskoro.

Zakladáme si na jedinečnosti, a preto máte v interiérovom štúdiu Prunus istotu, že Váš byt bude naozaj originálom. Okrem návrhu interiéru Vám všetko zariadenie vyrobíme priamo na mieru, vďaka čomu môžete do Vášho bytu umiestniť naozaj akýkoľvek interiérový prvok, o akom ste snívali.

Premyslene pracujeme s priestorom, hmotou, kompozíciou a materiálmi. Vytvárame jedinečný priestor s nadčasovým dizajnom, ktorý harmonicky prepája interiér. Zverte návrh Vášho bytu do našich rúk a získajte tak záruku unikátnosti a tej najvyššej kvality jeho zariadenia

Interiérový dizajn bytu, návrh a vizualizácia I PRUNUS štúdio