Kuchyne Prunus
Navrhnite mi interiér
Meno a priezvisko: *
Telefón:
E-mail: *
Miestnosť:
Výmera:
Požiadavka:
Kuchyňa s obývačkou Panorama City, návrh (vizualizácia) moderného interiéru

Referencie / recenzie našich klientov

Ďakujeme všetkým klientom za hodnotenia, posúvajú nás v našej práci ďalej.
Hodnotenia prevzaté z portálu zariadim.sk.

Návrh detskej izby

Veľmi pekné interiéry, dobrý prístup zamestnancov. Bola som veľmi spokojná!

Laura Krátka

Návrh a realizácia Interiéru Vila domy

Prunus nam pripravil originalny navrh podla nasich predstav, samotna realizacia prebehla bez problemov..vysledok je krasny :) Dakujeme.

Katarína Minichová

Návrh a realizácia interiéru bytu Flat 75

Dôkladné rozkreslenie a zameranie, kvalitná a na milimeter sediaca realizácia. Celková spokojnosť najmä s výrobou. Odporúčame. Máme od nich celý trojizbový byt.

Andrej Lasz

Návrh a dizajn modernej kuchyne

S manželkou sme si urobili zoznam štúdií pre výber kuchyne a zariadenie celého domu. Pri vstupe do štúdia Prunus na nás urobili dojem kvalitné kuchyne a nábytok. A čo je najdôležitejšie nerobia jednoduchý tuctový dizajn. Odporúčame...

Ivan Kuchta

Realizácia luxusného interiéru bytu malé Krasňany

Našu dvojročnú spoluprácu sme začali nevinným opýtaním sa na typ kameňa pracovnej dosky, ktorú mali naši „prunusáci“ na stránkach. Z toho sa odvíjal krásny návrh obývačko-kuchyne, podľa našich predstáv, ktorý nás tak nadchol, že sme si dali navrhnúť i pracovňu, vstupnú halu a spálňu, všetko v jednej tónine. Ako postupoval čas, bolo treba i detskú, tak samozrejme sme oslovili zas len Prunus. To všetko bolo zatiaľ len v rovine peknučkých návrhov a tak sme s napätím vyčkávali na realizácie po dostavaní nášho nového bytíku. Už komunikácia v štúdiu nám veľmi vyhovovala a návrhom dievčat po estetickej stránke nevieme nič vytknúť a doteraz s pani Trnkovou riešime všetky detailiky, ktoré s nekonečnou ochotou s nami preberá. Následovali komunikácie po technickej stránke s pánom Trnkom a my sme vedeli, že sme sa zverili do správnych rúk. Pán Trnka je neskutočný detailista a perfekcionista, čo je vidieť na výsledkoch ich práce. Všetko čo Prunus navrhol, dokonalo aj zrealizoval. O to viac sa tešíme, že táto rodinna firmička má svoju výrobňu i lakovňu na Slovensku, čo v dnešnej dobe už nie je bežné a myslím, čo okrem podpory slovenských výrobkov oceníte aj pri samotnej výrobe, že čokolvek bolo treba pri finalizácii a montáži na mieru, tak sa doladilo hneď a nečakalo sa na nejaké spracovanie v zahraničí. Zamestnanci pána Trnku, ktorí u nás strávili nejakú tú chvíľku pri montovaní, sú neskutočne milí, ochotní a slušní chlapi a už len dotvorili náš pozitívny pocit z tejto firmičky. Ďakujeme Prunusu za nádherný bytík, ktorý už máme na celý život a odporúčam ďalej. My sme nadmieru spokojní a za tie roky spolupráce už to nie je len vzťah obchodník- zákazník:)

MVDr. Schwarzová Zuzana

Kuchyňa a nábytok na mieru

"Ak túžite po kvlitnom nábytku na mieru, určite nespravíte chybu, ak oslovíte štúdio Prunus. Ideálne, ak si u nich dáte urobiť aj návrh, vedia sa však popasovať aj s realizáciou podľa architektonického návrhu. My sme si štúdio Prunus vybrali už po druhý raz a sme opäť spokojní. Nábytok je urobený podľa návrhu a prepracovaný do detailu. "

Ing. Zuzana Feriancová

Bytový dizajn a návrh interiéru bytu Stein

"Interiérové štúdio Prunus ponúka služby na vysokej úrovni, preto ho odporúčam tým, ktorí ocenia nielen kvalitu nábytku, krásne vizualizácie interiéru ale aj profesionálnu a priateľskú úroveň poskytnutia služieb."

Ing. Biskupič Zora

Návrh interiéru bytu Blumentál

"Absolútna spokojnosť s profesionálnym návrhom. Neskutočne sa mi páči všetko do detailu čo mi navrhli ! Hodiny som sedela nad výkresmi a sama "zariaďovala". Úplná strata času, toto laik nedá."

Yveta Strnádová

REALIZÁCIA LUXUSNEJ KUCHYNE NA MIERU V DÝHE AMERICKÝ ORECH

"Som veľmi spokojná. Kuchyňa je krásna a veľmi kvalitná. Detaily su dopracované, letokruhy na drevených skrinkách plynule prechádzajú medzi dvierkami skriniek tvoriac harmonickú maľbu. Ochotný personál s profesionálnym prístupom slúžil pomocou po celú dobu realizácie kuchyne. "

Agáta Luknárová

Moderný dizajn interiéru bytu kuchyne s obývačkou, vstupu, spálne a pracovne

"Spoločnosť Prunus vrele odporúčam každému… Práve pri tejto firme oceňujem profesionalitu, komunikatívnosť a ústretovosť samotného konateľa spoločnosti a taktiež dizajnérku s ktorou sme komunikovali a vedela pripraviť návrhy presne podľa mojej predstavy. Taktiež kladne hodnotím ochotu a precíznosť samotných pracovníkov, ktorí sa podieľali na výrobe, realizácii a montáži nášho nábytku… So všetkým som bola nadmieru spokojná – splnili všetky moje očakávania… Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a určite sa na Vás i v budúcnosti obrátim znova… Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov “

Lívia Tanurová

Realizácia interiéru rodinného domu Koliba

"S manželkou sme chceli do domu nadčasový interiér s pridanou hodnotou. Z celej škály ponúk sa štúdio Prunus zhostilo tejto úlohy presne podľa našich predstáv. U firmy oceňujem dôležité prepojenie dizajnérskej práce s následnou výrobou a realizáciou nábytku.Cena zodpovedá kvalite. Ďakujeme."

Pharm. Andrej Pekárik

Moderný interiér kuchyne, obývačky, inšpirácie interiéru domu

"Profesionálny prístup, kvalitný projekt a dizajn interiéru, dokonalé riešenie technických a konštrukčných detailov, pekná realizácia."

Juraj Velický

Kuchyňa spojená s obývačkou a krbom, pohľadový betón

"S prácou v štúdiu Prunus som bola veľmi spokojná. Od začiatku sa mi venovala majiteľka p. Trnková spolu s dizajnérkou. Bola som nadšená z vizualizácie a povedala som si, že keď to bude vyzerať ako na obrázku budem mať najkrajší interiér. A mám ho. Tomu všetkému predchádzala vysoká profesionalita, odbornosť, riešenia na stavbe....odporúčam ich."

Jana Merová

Luxusný interiér domu Koliba

"Interiérové štúdio Prunus mi svojimi služby poskytlo všetko čo som požadovala v svojom dome -čistý, luxusný dizajn interiéru a vysoko kvalitný nábytok. Odporúčam!"

Alena Jilemnická

Jedáleň nábytok na mieru

"Celková spokojnosť s prevedenou prácou, vylepšeniami a cenou. "

Orech

Návrh a výroba kuchyne, obývačky, dverí a kúpeľne

Kuchyňa na mieru, obývačka a interiérové dvere v dome sú vyrobené z dýhy mahagón buvinga. Kuchyňa je elegantná výberom pracovnej dosky zo žuly. Kúpeľňový nábytok sa realizoval z materiálu striekanej MDF. Kompletná realizácia interiéru domu.

Mária Juhaszová

Moderná kuchynská linka na mieru

"Skvelý dizajn, super kvalita nábytku a hlavne spokojná manželka s TV "poruke". "

Ing. Richard Pánek

Dizajnová kuchyňa spojená s obývačkou a jedálňou

"S prácou štúdia Prunus som veľmi spokojná. Od návrhu, cez komunikáciu až po realizáciu. "

Erika Velčíková

Interiér navrhnutý v severskom štýle

"Skvelá komunikácia, oceňujem profesionálny prístup, ceny zodpovedajú náročnosti prevedenia, vysoká kvalita remeselného spracovania podľa nami zadaných požiadaviek. "

Gabriela Komorová

Moderný interiér bytu - návrh, výroba, realizácia

"velka spokojnost "

Katarína Škorvagová

Dizajn interiéru modernej obývačky s kuchyňou

"ODPORÚČAM ! jedine v prípade že chcete krásny interiér."

MUDr. Anetta Kobielska

Interiérové dvere so zárubňou, biele, vysoký lesk, atypické rozmery

"Štúdio Prunus to je profesionálny prístup k zákazke, príjemné jednanie, riešenie každého detailu aby výsledok bol excelentný."

Veronika Madujová

Interiérové dvere na mieru

"So spoločnosťou Prunus mám veľmi dobrú skúsenosť, pri dodávke a montáži interiérových dverí. Jednalo sa o špeciálnu objednávku s osobitným prevedením z vnútornej strany drevená dyha, špeciálne namorená, podla existujúceho nábytku a vonkajšej strany vo vysokom lesku. Prostredníctvom týchto riadkov by som chcel Prunusu poďakovať za mimoriadne profesionálny prístup a kvalitu prevedenej práce. Odporúčam "

Ing. Krištofík Peter

INTERIÉROVÝ DIZAJN MEZONETU V PRAHE, NÁVRH, VÝROBA NA MIERU

"Firmu som vyberal na základe doporučenia známych,ktori boli s ich realizáciou svojho celého bytu veľmi spokojní.A nesklamali ani mńa.Oceńujem hlavne kvalitu vyhotovenia s dorazom pre detail a remeselnú zručnosť.Zmysel pre individuálny a nekompromisný prístup pre maximálne uspokojenie mojich predstáv s využitím netradičného priestoru.

Vojtech Suster

Návrh luxusného interiéru

"S vizualizáciou podľa našich predstáv sme boli veľmi spokojní, pani architektky sú veľmi šikovné, majú výborný vkus, vyhoveli presne našim návrhom a zároveň vdýchli bytíku dušu. Ďakujeme veľmi pekne."

MVDr. Zuzana Makovicová

INTERIÉROVÝ DIZAJN - NÁVRH KUCHYNE S OBÝVAČKOU

"Studio Prunus sme zvolili na základe odporúčania od priateľov a prezretí návrhov na ich web stránke. A možeme taktiež potvrdiť individuálny, profesionálny a ľudský prístup majiteľky aj dizajnérky, ktoré splnili naše očakávania a požiadavky v plnej miere. Vizualizácie vyhotovené vo viacerých variantoch boli vždy doplnené o netradičné a kvalitné prvky, ktoré v realite vyzerajú naozaj pekne a jedinečne. Ďakujeme za vytvorenie pekného domova :)"

Ing. Masaryková Vladislava

MODERNÝ INTERIÉR KUCHYNE, OBÝVAČKY, INŠPIRÁCIE INTERIÉRU BYTU

"štúdio Prunus som pri zariaďovaní volila už po druhý krát. Opäť všetko prebiehalo na 1* a to som náročný klient! Majitelia Trnkovci vedú svoje štúdio profesionálne, ústretovo a ľudsky. POCHVALA."

Kveta Sabolová

Kuchyňa s obývačkou Panorama City, návrh (vizualizácia) moderného interiéru